Katalog Branżowy Stali Nierdzewnych

Focus Nierdzewne KATALOG BRANŻOWY STALI NIERDZEWNYCH

KATALOGBranżowyStaliNierdzewnych (kiedyś: Katalog Handlowców) jest jedynym na rynku, co roku uaktualnianym źródłem podstawowych informacji o firmach działających w sektorze stali nierdzewnych. Posiada przejrzystą i czytelną strukturę, ułatwiającą błyskawiczne zdobycie  i uporządkowanie informacji o kontrahentach. 

KATALOG to spis wybranych podmiotów polskiej, niemieckiej, czeskiej i słowackiej branży stali nierdzewnych – przedstawicieli pro­ducentów, firm handlujących materiałami i półproduktami ze stali odpornych na korozję oraz świadczących usługi serwisowe i komplementarne dla branży. Za­wiera szczegółowe dane teleadresowe, adresy mailowe i stron internetowych oraz krótką ofertę produktowo-usługową.
KATALOGBranżowyStaliNierdzewnych wydawany jest w wersji papierowej i dystrybuowany do czy­telników czasopisma Focus Nierdzewne i wielu innych podmiotów działających w sektorze stali nierdzewnych oraz podczas różnych wydarzeń i spotkań branżowych. E-Katalog w wersji elektronicznej, zamieszczony na naszej stronie, można pobrać  bez żadnych opłat i ograniczeń.