Katalog Obchodniku

FocusNerez- KATALOG OBCHODNIKU to wydawane w języku czeskim – analogiczne do polskiego KATALOGU Branżowego Stali Nierdzewnych – zbiorcze źródło podstawowych informacji o firmach działających w sektorze stali nierdzewnych w Czechach. Posiada przejrzystą i czytelną strukturę, ułatwiającą błyskawiczne zdobycie  i uporządkowanie informacji o kontrahentach. 

KATALOG to spis wybranych podmiotów czeskiej, słowackiej, polskiej i niemieckiej branży stali nierdzewnych – przedstawicieli pro­ducentów, firm handlujących materiałami i półproduktami ze stali odpornych na korozję oraz świadczących usługi serwisowe i komplementarne dla branży. Za­wiera szczegółowe dane teleadresowe, adresy mailowe i stron internetowych oraz krótką ofertę produktowo-usługową.

KATALOG Obchodniku 2021 wydawany jest w wersji papierowej i dystrybuowany do czy­telników czasopisma Focus Nerez  i wielu innych podmiotów działających w sektorze stali nierdzewnych oraz podczas różnych wydarzeń i spotkań branżowych. Katalog w wersji elektronicznej (online), dostępny jest na naszej stronie bez żadnych dodatkowych opłat i ograniczeń.