Katalog Obchodniku

FocusNerez- KATALOG OBCHODNIKU to wydawane w j.czeskim – analogiczne do polskiego KATALOGU HANDLOWCÓW – zbiorcze źródło podstawowych informacji o firmach handlujących stalą nierdzewną w CZECHACH. Posiada przejrzystą i czytelną strukturę, ułatwiającą błyskawiczne zdobycie i uporządkowanie informacji o kontrahentach w Czechach.

Wykaz zawiera dane teleadresowe wybranych firm z branży stali nierdzewnych wraz z adresami mailowymi i stron internetowych oraz krótką ofertę produktowo-usługową.

W Katalogu znajdują się ułożone alfabetycznie wpisy dystrybutorów czeskiej branży stali nierdzewnych, przedstawicieli producentów, firm handlujących materiałami i półproduktami ze stali odpornych na korozję oraz świadczących usługi komplementarne dla branży. Baza danych katalogu zawiera wpisy firm także z rynku austriackiego, estońskiego, litewskiego, łotewskiego, niemieckiego, polskiego rosyjskiego, słowackiego i węgierskiego.

KATALOG OBCHODNIKU jest wydawany zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej – jako „KATALOG OBCHODNIKU ONLINE”.

Jest dostępny bezpłatnie dla czytelników czasopisma Focus Nerez oraz innych podmiotów działających w branży stali nierdzewnych. Jest dystrybuowany podczas różnych wydarzeń i spotkań branżowych, takich jak targi, wystawy i sympozja w Czechach i zagranicą.