Baza podmiotów z branży stali nierdzewnej

KATALOG Branżowy Stali Nierdzewnych 2023

Jest już dostępna nowa edycja „Katalogu Branżowego Stali Nierdzewnych”, dedykowanego nie tylko szeroko pojętemu sektorowi stali nierdzewnych, ale także innym gałęziom przemysłu, które są odbiorcami lub użytkownikami materiałów, produktów i wyrobów z tych stali. Katalog jest profesjonalną platformą prezentacji, dzięki której firmy mogą w ciekawy sposób przedstawić swoją ofertę oraz zadbać o swój wizerunek.

KATALOGBranżowyStaliNierdzewnych to jedyne na rynku, co roku gruntownie  uaktualniane źródło podstawowych informacji o podmiotach działających w sektorze stali nierdzewnych. Posiada przejrzystą i czytelną strukturę, ułatwiającą błyskawiczne zdobycie i uporządkowanie informacji o kontrahentach. KATALOG to spis wybranych przedsiębiorstw z polskiej, niemieckiej, czeskiej i słowackiej branży stali nierdzewnych – przedstawicieli pro­ducentów, firm handlujących materiałami i półproduktami ze stali odpornych na korozję oraz świadczących usługi serwisowe i komplementarne dla branży. Za­wiera szczegółowe dane teleadresowe, adresy mailowe i stron internetowych oraz zwięzłą ofertę produktowo-usługową. Prezentacja firmy wraz z logotypem, ze zdjęciami lub w postaci reklamy pomaga wzmocnić przekaz do klienta, wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji i ugruntować jego pozycję.

KATALOGBranżowyStaliNierdzewnych wydawany jest zarówno w wersji drukowanej, dystrybuowanej do czy­telników czasopisma Focus Nierdzewne i wielu innych podmiotów działających w sektorze stali nierdzewnych oraz podczas różnych wydarzeń i spotkań branżowych, w tym na targach Stainless2023 w Brnie (10-11 maja 2023), ale także w wersji elektronicznej. Co więcej, na okładce E-BOOKa Katalogu znajdują się logotypy firm, które są podlinkowane do ich stron internetowych, ułatwiając tym samym szybki kontakt i zapoznanie się z ofertą.

Więcej na stronie KatalogBranżowyStaliNierdzewnych

 

 

następny artykuł

forceTig® od EWM

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne