Trawialnia.eu – Chimimeca Polska inauguruje nową inwestycję

Wiodący dostawca produktów i usług w zakresie chemicznego czyszczenia metali – firma Chimimeca
Polska Sp. z o.o. – krok po kroku realizuje kolejne założenia biznesowe. 20 lutego br. oficjalnie i uroczyście zainaugurował otwarcie nowej hali, w której znajduje się trawialnia. Tym samym firma poszerza zakres swoich świadczeń, wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na rynku na te specjalistyczne i wymagające odpowiednich warunków usługi.

Do niedawna swoje usługi trawienia metodą zanurzeniową firma wykonywała w wannie o wymiarach: 7 x 2 x 1,7 m  oraz w dwóch mniejszych, o wymiarach: 2 x 1,5 x 0,5 m, które w sumie pozwalały na miesięczną obróbkę na poziomie 150 – 200 ton.

Wybudowana nowa hali daje teraz możliwość zwiększenia miesięcznego przerobu w sumie do 500 ton. W hali „Trawialnia.eu”, o wymiarach 20 x 30 m, stanęły większe wanny: jedna o kubaturze 45,36m3 (w wymiarach: 9 x 2,8 x 1,8 m) a druga o pojemności 21,60 m3 (w wymiarach 3 x 3 x 2,4 m).

Nowa hala wyposażona jest w dwie suwnice o udźwigu 5 ton i 3 ton oraz w urządzenie SOP, czyli Stację Obróbki Popłuczyn, która ma wydajność ponad 7 m3/ dobę. W przyszłości firma zamierza także zainstalować zautomatyzowaną linię do obróbki małych detali.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 1/2020

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne