Nowa wyszukiwarka branżowa produktów!

www.znajdz-stal-nierdzewna.com.

Focus Nierdzewne stworzył nowy, polskojęzyczny portal bazy danych produktów, półproduktów i materiałów ze stali nierdzewnej pod adresem: www.znajdz-stal-nierdzewna.com. Podobnie jak w dobrze znanym od wielu lat, drukowanym Katalogu Branżowym Stali Nierdzewnych, na stronie www.znajdz-stal-nierdzewna.com można wyszukać nie tylko sprzedawców materiałów, ale także producentów i dostawców gotowych produktów ze stali nierdzewnej oraz wpisy wielu firm świadczących usługi komplementarne dla branży. Baza danych będzie sukcesywnie rozbudowywana o wpisy kolejnych przedsiębiorstw, związane z rynkiem stali nierdzewnych w Polsce i w Europie. Portal jest dostępny w ciekawej i przejrzystej szacie graficznej, z dużą liczbą różnych opcji i z pełną funkcjonalnością także na smartfonach lub tabletach!

Jeśli szukasz materiału, produktu, półproduktu, czy wyrobu ze stali nierdzewnej, to zapewne znajdziesz go na stronie www.znajdz-stal-nierdzewna.com. A co najlepsze, wyszukiwanie jest całkowicie bezpłatne! Podobnie jak bezpłatne jest umieszczenie w bazie danych wpisu o firmie w wersji podstawowej.

Strona www.znajdz-stal-nierdzewna.com oferuje proste, ale niezwykle wydajne wyszukiwanie pod kątem produktów, lokalizacji i nazw lub bezpośrednio według jednego lub kilku pożądanych kryteriów. Wyszukiwarka rozpoznaje również części słów, ich odmiany oraz całe frazy, co sprawia, że narzędzie jest szczególnie skuteczne. Nie ma potrzeby wcześniejszego wybierania grup produktów lub branż – wystarczy wpisać np. żądany produkt i pozwolić oprogramowaniu go wyszukać.

www.znajdz-stal-nierdzewna.com jest portalem w pełni intuicyjnym. Strona jest również bardzo funkcjonalna z punktu widzenia umieszczającego ofertę, który sam decyduje o tym, co znajdzie się w jego asortymencie – bo przecież to on najlepiej zna swoją grupę docelową i klientów. Wszystkie informacje można w razie potrzeby zmienić w krótkim czasie. Dotyczy to również wcześniej wgranych danych.

Jeszcze więcej opcji: broszury, katalogi, filmy!

Oczywiście strona www.znajdz-stal-nierdzewna.com oferuje dostawcom produktów ze stali nierdzewnej szereg dodatkowych, ponadstandardowych opcji. Począwszy od linku do własnego adresu e-mail, poprzez wyświetlanie logotypów, aż po umieszczenie całego profilu firmy, w tym własnych katalogów produktów w formie pdf,  filmów wizerunkowych, czy reklamowych – wszystko jest tutaj możliwe.

Na stronie dostępne są też odpowiednie formularze umożliwiające natychmiastowy kontakt z administratorami lub z redakcją Focus Nierdzewne.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 06/2022

 

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne