Trawienie, pasywacja, elektropolerowanie i wiele więcej…

Profesjonaliści w obróbce chemicznej – od dystrybucji preparatów po usługi, cz.II

W poprzednim wydaniu Focus Nierdzewne przedstawiliśmy Państwu wszystko to, co było związane z preparatami chemicznymi do trawienia i pasywacji stali nierdzewnych celem ich samodzielnego użycia. Tym razem coś więcej nt. usług świadczonych przez TELOX®.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele firm, aby nie mieć problemów środowiskowych i pracowniczych, woli zlecić wszelkiego rodzaju prace chemiczne firmom zewnętrznym, zajmującym się na co dzień takimi pracami – uważa Zbigniew Marcinkowski. – I tutaj na potrzeby rynku daliśmy tym firmom taką możliwość. Usługi, które rozpoczęliśmy świadczyć od 2000 roku, oferujemy po dzień dzisiejszy.

TELOX® Pasywacja Stali jest w stanie przyjąć gotowe wyroby wykonane ze stali nierdzewnej i przeprowadzić proces zgodnie z oczekiwaniami Klienta preparatami firmy PELOX® w specjalnie do tego celu przygotowanej trawialni, wyposażonej w profesjonalne urządzenia do trawienia metodą natryskową i zanurzeniową, w linię technologiczną do neutralizacji ścieku (powstających popłuczyn podczas płukania) oraz w stanowiska do suszenia i składowania wyrobów gotowych.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 02/2021

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne