XIII Forum Stali Nierdzewnych 18.11.2021, Katowice

Najciekawsze wydarzenie dla branży stali nierdzewnych w Polsce!

XIII Forum Stali Nierdzewnych – 18.11.21. – Hotel Vienna House Easy, Katowice.

Zapraszamy na XIII Forum Stali Nierdzewnych, które odbędzie się 18.11.21 w Katowicach i mamy nadzieję, że żadna epidemia, pandemia i syndemia nie pokrzyżuje naszych planów. Chcemy się spotkać, zobaczyć, porozmawiać. Na żywo i osobiście!
Forum to unikatowe wydarzenie branżowe w Polsce, uważane za jedno z najciekawszych i najważniejszych spotkań dla polskiego sektora stali nierdzewnych – platforma dyskusji w gronie ekspertów, umożliwiająca wymianę poglądów, doświadczeń i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dla branży stali nierdzewnych. Adresowane jest do inżynierów, technologów, spawalników i innych ekspertów z wielu branż przemysłowych w Polsce, związanych ze środowiskiem stali nierdzewnych. Charakteryzuje się wysoko zaawansowanym poziomem merytorycznym wykładów. Goście – przedstawiciele hut europejskich/ producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali  – uczestniczą nie tylko w ciekawych, multimedialnych sesjach wykładowych, ale także w indywidualnych rozmowach kuluarowych, zacieśniając kontakty biznesowe.
Prelegenci FORUM (alfabetycznie):
  • Robert Bęczkowski – Profmetkol: „Szlifowanie stali nierdzewnych – wybrane zagadnienia”
  • Zbigniew Brytan – Politechnika Śląska: „Nowe zastosowania stali nierdzewnych:
  • Artur Ciesielski, Mateusz Ciesielski – Dienes Polska: „Nowoczesne technologie cięcia stalowych wyrobów płaskich”
  • Benoît Van Hecke – Nickel Institute: “Stainless steel for water infrastructure”
  • Sławomir Kierepa – KGHM Polska Miedź: „Badania nad zachowaniem stali nierdzewnych w zakładach przeróbczych rud miedzi należących do KGHM Polska Miedź S.A.”
  • Stefan Krakowiak – Politechnika Gdańska: „Czy ochrona przed korozją stali nierdzewnych to działanie zbędne???”
  • Leszek Marek – voestalpine High Performance Metals Polska : „Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego – produkcji voestalpine Böhler Welding”
  • Jerzy Niagaj – Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa: „Rozwój technologiczny a jego wpływ na spawanie stali nierdzewnych”
  • Juliusz Orlikowski – Politechnika Gdańska: „Stale nierdzewne w przemyśle rafineryjnym”
  • Przemysław Zwoliński – Aperam Stainless Services & Solution Poland: „Szanse i zagrożenia dla rozwoju europejskiego przemysłu stali nierdzewnej 2.0”.

Partnerami Forum są m.in. Ancora, Chimimeca, Dienes, Hydro-Marko, Nova Trading oraz Nickel Institute, Politechnika Gdańska, Śląska (IMIiB), Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, SSN oraz Staleo.pl.

Więcej szczegółów na www.forum-stali-nierdzewnych.com

 

 

poprzedni artykuł

Ściernica 2.0?

About the author

Verbunden

Newsletter
close slider

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne