Wysoka frekwencja na XIII Forum Stali Nierdzewnych!

Najciekawsze wydarzenie dla branży stali nierdzewnych w Polsce!

Dnia 18.11.21 w Katowicach odbyła się XIII edycja Forum Stali Nierdzewnych. Tegoroczne wydarzenie, które zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, było niezwykle udane. Goście podkreślali przede wszystkim, że prezentacje były bardzo ciekawe, zwracali uwagę na ich wysoko zaawansowany poziom merytoryczny i przyznali, że ponownie poszerzyli swoją wiedzę o stali nierdzewnej. Dobra organizacja, elegancka atmosfera i możliwość ugruntowania kontaktów ze swoimi kontrahentami i partnerami to atuty tego wyczekiwanego od 2 lat spotkania.
Forum to unikatowe wydarzenie branżowe w Polsce, uważane za jedno z najciekawszych i najważniejszych spotkań dla polskiego sektora stali nierdzewnych – platforma dyskusji w gronie ekspertów, umożliwiająca wymianę poglądów, doświadczeń i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dla branży stali nierdzewnych.
Adresowane jest do inżynierów, technologów, spawalników i innych ekspertów z wielu branż przemysłowych w Polsce, związanych ze środowiskiem stali nierdzewnych. . Goście – przedstawiciele hut europejskich/ producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali  – uczestniczą nie tylko w ciekawych, multimedialnych sesjach wykładowych, ale także w indywidualnych rozmowach kuluarowych, zacieśniając kontakty biznesowe.

W tym roku partnerami Forum byli m.in. Ancora, BGH, Chimimeca, Dienes, Hydro-Marko, Nova Trading, Profmetkol, Stalco oraz Nickel Institute, Politechnika Gdańska, Śląska (IMIiB), Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, SSN oraz Staleo.pl.

Więcej szczegółów i fotorelacja z wydarzenia na www.forum-stali-nierdzewnych.com

 

 

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne