Dalszy rozwój e-aperam

Sklep on-line

Działający już od sześciu lat sklep internetowy e-aperam na stałe wpisał się w krajobraz biznesowy branży stali nierdzewnej. Grupa Aperam, jako jedna z pierwszych w tym sektorze przemysłu, podjęła wyzwanie cyfrowego przeobrażenia handlu stalą. To, że grupa w ostatnich latach stale umacniała swoją pozycję rynkową, wynika przede wszystkim ze zdecydowanego skupienia się na narzędziach online, zorientowanych na klienta.

W grupie Aperam przywiązuje się dużą wagę do cyfryzacji. Ciągły rozwój w tej dziedzinie to efekt korzystania z własnych doświadczeń operacyjnych i z opinii klientów. Digitalizacja obejmuje cały łańcuch wartości, zakupy, sprzedaż i obsługę posprzedażną.

– Przejście na działania w internecie w obszarze zakupów towarów i usług coraz częściej staje się kluczowym czynnikiem sukcesu w biznesie. Procesy ofertowania i składania zamówień przebiegają w czasie rzeczywistym – nawet przez całą dobę – podkreśla Axel Krüßmann, dyrektor generalny Aperam Services and Solutions Germany.

Dział handlowy Aperam wykorzystuje ten fakt jako atut: usługi elektroniczne nie ograniczają się tylko do przepływu towarów magazynowych, ale obejmują również wyroby z własnej produkcji. Możliwość wytwarzania we własnym zakresie stali nierdzewnej na europejski rynek jest nie do przecenienia zwłaszcza obecnie, w czasach wysokiej niestabilności łańcuchów dostaw.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 02/2022

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne