Voss rozszerza ofertę cyfrową i analogową

Szybko, wydajnie, pewnie i kompetentnie

Voss Group Europe to produkty długie ze stali nierdzewnej, stali węglowej, aluminium i metali, nowoczesne oferty online i niezawodna logistyka. Celem firmy było, i nadal jest, kompetentne i celowane wspieranie handlu specjalistycznego w zakresie wyrobów długich.

Firma, działając na potrzeby przemysłu stalowego, od ponad 40 lat konsekwentnie realizuje cel, jakim jest dostarczanie oferty na bieżąco dostosowywanej do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Rodzące się nowe potrzeby odbiorców są szybko identyfikowane i realizowane.

– Handel hurtowy ma szansę przetrwać tylko wtedy, gdy zaoferuje wymierne korzyści swoim odbiorcom – specjalistycznym firmom handlowym – mówi Markus Fischer, dyrektor zarządzający Voss Group Europe. Asortyment grupy Voss, dostosowany do zapotrzebowania firm handlowych przemysłu metalowego, jest z jednej strony prosty, ale patrząc z drugiej strony, bardzo złożony, gdy weźmiemy pod uwagę szerokość asortymentu. Thorsten Studemund, dyrektor zarządzający tak przedstawia tę pozorną sprzeczność: – Musimy być szybcy, wydajni, niezawodni i kompetentni. Przede wszystkim nie możemy zapominać o naszej współpracy z klientami. W końcu transakcje nadal zawierane są między ludźmi.

Firma Voss od lat inwestuje w innowacje, starając się aby procesy w firmie były bardziej przejrzyste, ustandaryzowane i bezpieczniejsze. Jest to podstawa oferowanych obecnie przez firmę różnorodnych usług cyfrowych. Dla firm handlowych przemysłu metalowego przygotowano pakiet, łączący różne usługi cyfrowe w trzy rozwiązania.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 02/2022

poprzedni artykuł

Szlifowanie to wyzwanie

następny artykuł

Dalszy rozwój e-aperam

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne