BTH Import Stal: „Obróbka stali to nasza specjalność”

Nowe usługi, produkty i inwestycje

BTH Import Stal to przedsiębiorstwo o silnej i ugruntowanej pozycji w branży stali nierdzewnej. Na początku swojej działalności spółka znana była głównie z dystrybucji, a potem także jako przetwórca i producent wyrobów ze stali nierdzewnych. Firma znajduje się obecnie w grupie liderów branży, posiadając jedno z najnowocześniejszych centrów serwisowych w Polsce. Sukcesywnie i z determinacją rozwija wachlarz produktów i usług, inteligentnie reagując na potrzeby rynku. Niedawno rozbudowała park maszynowy i ruszyła z nową inwestycją.

Współpraca BTH z wiodącymi hutami, zróżnicowana i szeroka oferta, elastycznie dostosowana do wymogów odbiorcy, a także wysoka jakość usług, zaowocowały gronem lojalnych i wieloletnich klientów. Dynamika rozwoju firmy nie zwalnia – przedsiębiorstwo może się pochwalić zakupem nowych urządzeń, które znacznie poszerzyły i tak bogaty już park maszynowy. Firma od 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów z zakresu obróbki materiałów stalowych, w tym zarówno cięcia stali (plazmowe, wodne, laserowe), jak również szlifowania i polerowania.

– Można u nas wykonać takie realizacje jak: cięcie blach z kręgu, cięcie laserem, plazmą i strumieniem wody, pillow plate – płaszcze grzewczo chłodzące, gięcie blach, produkcja paneli elewacyjnych ze stali nierdzewnej, gratowanie detali, wyoblanie krawędzi, usługi z zakresu kontroli jakości oraz polerowanie i szlifowanie stali nierdzewnej, blach, profili i rur – mówi  Alicja Kotarba, prezes BTH Import Stal.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 05/2022

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne