Nowatorskie procesy i zastosowania w produkcji armatury

Jubileusz 25-lecia Neumo Polska

Spółka Neumo Polska obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny. Ćwierć wieku to czas, który pokazuje nie tylko, jak długo firma jest obecna na polskim rynku, ale przede wszystkim, co osiągnęła oraz ile wyzwań ciągle przed nią. Taki jubileusz jest dowodem, jak świetny i profesjonalny zespół ją tworzy i ile razem jeszcze mogą osiągnąć. Neumo Polska Sp. z.o.o. jest częścią grupy Neumo-Ehrenberg – czołowego producenta zaworów, złączy, kształtek i części ze stali kwasoodpornych oraz nierdzewnych dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Neumo Polska  jest odpowiedzialna za  interesy grupy na rodzimym rynku, prowadząc sprzedaż prawie wszystkich oferowanych przez nią wyrobów.

Grupa Neumo-Ehrenberg jest wiodącym producentem oraz dostawcą armatury ze stali kwasoodpornych oraz nierdzewnych dla różnych branż, oferując szeroki asortyment wyrobów, których jakość potwierdzają szereg certyfikatów i atestów. Neumo Polska rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, zaczynając od 1 biura w Strobowie i 3 osób. Obecnie firma oprócz Strobowa, w którym znajduje się centrala spółki, ma swoje oddziały w całej Polsce: w Czeladzi, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie. Materiał ze stali nierdzewnej jest dostępny w każdym z biur bezpośrednio z magazynu. To właśnie dzięki gwarancji dostępności, szerokiemu asortymentowi, elastyczności, wysokiej jakości spółka jest od wielu już lat w czołówce firm dostarczających stal odporną na korozję w Polsce.

Ofertę swoich wyrobów firma Neumo kieruje przede wszystkim do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, biotechnologicznego, kosmetycznego oraz do firm produkujących instalacje dla tych branż. Zgromadzony park maszynowy oraz rozbudowana sieć dystrybucji z własną bazą transportową oraz magazynową pozwala świadczyć kompleksowe usługi dla klientów z różnych części świata. Dostępnych jest tysiące produktów prosto z magazynu.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 03/2023

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne