Trawialnia.eu: nowa nazwa, ta sama niezmienna jakość

Wczoraj Chimimeca Polska – dziś Trawialnia.eu 

Trawialnia.eu to nowa nazwa firmy znanej jako Chimimeca Polska, która od 20 lat działa na rynku trawienia i pasywacji stali nierdzewnej.

 Produkty dobrej jakości potrzebują warunków podwyższonej czystości. Dotyczy to zarówno linii produkcyjnych, rur, jak i zbiorników wielkogabarytowych. Odpowiedzialna, rzetelna pasywacja odmienia i upraszcza prowadzenie zakładu produkcyjnego. W ciągu 20 lat firma Trawialnia.eu (dawniej Chimimeca Polska) wypracowała perfekcyjne procedury zabezpieczenia i czyszczenia elementów oraz konstrukcji stalowych, zdobywając pozycję lidera na rynku trawienia stali nierdzewnych. Zmiana nazwy firmy była też m.in. konsekwencją wykupu w połowie 2023 roku udziałów firmy Chimimeca Polska przez prezes Joannę Idzikowską, która tym samym stała się 100% udziałowcem spółki.

Firma posiada certyfikaty ISO Systemu Jakości, Środowiska oraz BHP. Należy podkreślić, że jako jedyna na rynku dysponuje certyfikatem ISO 14001:2015.

W kwietniu 2020 roku została uruchomiona nowa hala z większą i bardziej pojemną trawialnią. – Dzięki nowym wannom i urządzeniom jesteśmy w stanie wytrawić 40 ton na tydzień! To oznacza, że procesy wytrawiania stali będą szybsze i bardziej skuteczne niż dotychczas.

– Dzięki temu nasi klienci krócej czekają na usługę, a ich stal jest czystsza niż kiedykolwiek – twierdzi prezes spółki, Joanna Idzikowska. Trawialnia.eu oferuje usługi zarówno w swojej trawialni, jak i usługi wyjazdowe, bezpośrednio w zakładzie klienta.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 01/2024

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne