Novacel – świadomy, odpowiedzialny i zaangażowany

Nowe logo, nowe cele

Dzięki nowej strategii marki, wprowadzonej w październiku 2022 r., światowy ekspert w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań powierzchniowych – Novacel, potwierdził swoje silne
zaangażowanie na rzecz klientów i ochrony planety.

Firma Novacel, jedna ze spółek zależnych Chargeurs – High Emotion Technology, już od ponad 40 lat jest uznanym partnerem, docenianym za swoje bogate doświadczenie i wiodącą pozycję w dziedzinie produkcji folii  przemysłowych, zabezpieczających powierzchnie. Jesienią ubiegłego roku wyraźnie zdefiniowała swoją strategię marki, potwierdzając tym samym poważne ambicje w kwestii ochrony środowiska i troski o klientów.

Novacel opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania przemysłowe dotyczące powierzchni, które pozwalają zachować i zwiększyć trwałość materiałów i wyrobów klientów firmy na całym świecie. Ochraniając powierzchnie w procesach produkcyjnych, niczym druga skóra, folie Novacel przyczyniają się do zwiększenia wartości materiałów, poczynając od producenta a na użytkowniku finalnym kończąc, oraz poprawiają wydajność przemysłową swoich klientów.

Marka z nowym podejściem do rozwiązań na całym świecie

Novacel dostarcza kompletne rozwiązania dla materiałów i powierzchni 3000 klientom przemysłowym i dystrybutorom, dzięki obecności w 90 krajach i zatrudnieniu ponad 750 pracowników. Firma, kiedyś znana pod czterema markami: Novacel, Boston Tapes, Main Tape i Novacel Performance Coatings, obecnie oferuje swoje produkty pod jedną: Novacel. Całościowa oferta składa się z folii procesowych, taśm technicznych, maszyn do laminowania, papierów specjalnych oraz zestawu poświęconych tej dziedzinie usług.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 01/2023

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne