Postaw na CC-GRIND-ROBUST!

Pferd: Use Robust, get 2nd worker for free

Ergonomia i ekonomia nie wykluczają się wzajemnie. Wie o tym każdy użytkownik, który chociaż raz korzystał z produktów firmy Pferd. Jednak o tym, że nowa ściernica do szlifowania CC-GRIND-ROBUST może być rozwiązaniem również wtedy, gdy brakuje wykwalifikowanych pracowników, słyszało jeszcze niewielu.

Menedżer produktu Pferd w Polsce Pan Henryk Czerwionka, tak opisuje aktualną sytuację na rynku: – Wyzwania dla branż produkcyjnych nie maleją. Niestety jedną z głównych przyczyn kłopotów wielu firm, oprócz ogromnego wzrostu kosztów, jest również brak wykwalifikowanych pracowników. Przy zapełnionych portfelach zamówień, bardzo często brakuje pracowników do wykonania ich realizacji.

– Myślę, że w czasie kiedy trudno o nowego i właściwie wyszkolonego pracownika, jego rolę może przejąć odpowiednie narzędzie. Chodzi o to, aby zawsze używać najlepszego, najszybszego i najbardziej ergonomicznego rozwiązania, ponieważ właśnie w ten sposób nasi klienci mogą pomóc swoim pracownikom. Szybsze wykonanie zadania, będzie z korzyścią również dla nich samych – przekonuje kierownik produktu.

Według Pana Czerwionki, jednym z narzędzi, które obecnie jest w stanie rozwiązać problem wielu klientów marki Pferd, jest nowa ściernica do szlifowania CC-Grind-Robust, zastępująca w dużym stopniu nie tylko ściernice tarczowe do zdzierania, ale także ściernice listkowe. CC-Grind-Robust ma wszystkie zalety, które znamy z rodziny narzędzi CC-Grind: narzędzia są lekkie, ciche, mało pylące i bardzo łatwe w użyciu, ale przede wszystkim – i co najważniejsze – superszybkie.

Więcej w wydaniu Focus Nierdzewne, Nr 01/2023

About the author

Verbunden

Kontakt
close slider

Wiadomość dla Focus Nierdzewne